
Потужний триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4274EL-1 Білий
8 549 ₴
7 849 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4274EL-1
Потужний триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4274EL-1 Білий
ДДитячий мотоцикл триколісний Bambi M 4274EL-3 на акумуляторі, м'яке сидіння - порадує дитину наявністю світлових і звукових ефектів, у нього світяться передні фари, спереду встановлена функціональна магнітола, що дає можливість слухати у дорозі улюблену музику.
Дитячий триколісний мотоцикл Bambi M 4274EL-3 створений у стилі справжнього спортивного мотоцикла, для більшої стійкості дана модель обладнана трьома колесами, які виготовлені з м'якого EVA, що сприяє більш комфортній їзді.
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 4274EL-3 оснащений двома потужними моторами і якісною батареєю великої ємності, в рух байк наводиться ручкою газу, гальмом служить ножна педаль, сидіння в даній моделі зроблено з ек що забезпечує юному гонщику максимально комфортну поїздку.
Характеристики:
- Надувні гумові колеса
- Розмір колеса – 30,5 см, розмір диска – 22 см
- М'яке шкіряне сидіння
- Два двигуни 2шт / 12V / RPM17000
- Два акумулятори 12V9AH
- Заряджання 12V / 1500mA, штекер круглий одинарний
- Старт - тумблер, ручка газу
- Педаль - гальмо
- Перемикач рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, музика, регулювання гучності
- Панель: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Корпус із міцного пластику
- Максимальна вантажопідйомність: 25 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 28 см
- Висота від підлоги до сидіння - 46 см
- Висота до керма - 65 см
- Вага мотоцикла: 14.4 кг
- Розміри мотоцикла: довжина - 103 см, ширина - 57 см, висота - 72 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 72 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 305 мм |
| Діаметр задніх коліс | 305 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 7 849 ₴









