
Топ продаж
Хромована настінна вішалка на 4 подвійні гачки 31,5*8*13 см X2-253 в упаковці 2 шт
139 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 87713/KL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хромована настінна вішалка на 4 подвійні гачки 31,5*8*13 см X2-253 в упаковці 2 шт
Вішалка настінна хромована на 4 подвійних гачки. Вішалка виконана з металу, що забезпечує високу міцність та зручність.

Характеристики:
Вішалка виконана з металу, що забезпечує високу міцність та зручність.
- Тип кріплення: шурупи.
- Матеріал: метал.
- Розмір: 31,5х8х13
В одній упаковці 2 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 315 мм |
- Ціна: 139 ₴/упаковка


