
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G-class зі звуком зі світлом фар Bambi M 4214EBLR-1 Білий
10 949 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4214EBLR-1
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G-class зі звуком зі світлом фар Bambi M 4214EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль Mercedes Bambi M 4214EBLR - підходить, як для досвідчених, так і для початківців користувачів, в комплекті є пульт управління з його допомогою батьки зможуть катати малюків, які тільки навчаються їзді.
Дитячий електромобіль M 4214EBLR має відмінні світлові і звукові ефекти, які будуть розважати малюка під час поїздки, дана модель забезпечить дитині комфортне та цікаву поїздку, колеса джипа зроблені з м'якого EVA, а сидіння з екошкіри, малюка можна пристебнути з допомогою ремінця безпеки.
Дитячий електромобіль M 4214EBLR відрізняється гідними технічними характеристиками і потужним функціоналом, що дозволяє дитині відчути себе за кермом цього автомобіля, іграшка має реалістичний дизайн створений у стилі легендарного позашляховика Mercedes.
Основні характеристики
РОЗМІРИ МОДЕЛІ
- Довжина: 108 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 66 см / 57 см
- Висота: 56 см
МОТОР
- Кількість/Вольт/Обороти: 2 шт / 12V / RPM 16000
АКУМУЛЯТОР
- Вольт/Ампер-година: 12V 7AH
- Кількість: 1
- Час на зарядку: 8-12 год
ЗАРЯДКА
- Вольтаж/Міліампер: 12V / 1000mA
- Штекер: круглий одинарний
ДОПУСТИМЕ НАВАНТАЖЕННЯ
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3-8 років
СТАРТ
- Кнопка: так
- Звук при старті: так
- Повільний старт: так
- Повільна зупинка: так
КІЛЬКІСТЬ ШВИДКОСТЕЙ
- В машині: 2
- На пульті: 3
ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ ШВИДКОСТЕЙ
- Кнопка: так
ШВИДКІСТЬ
- Швидкість: 2-2,5 км/год
РУХ ВПЕРЕД/НАЗАД
- Ричаг: так
СВІТЛО
- Передні фари: так
- Кнопка вкл/викл світла: так
ЗВУК
- Регулювання гучності: так
- Музика: так
ДОДАТКОВІ КНОПКИ НА ПАНЕЛІ
- MP3: так
- USB: так
- FM: так
- Bluetooth: так
- Індикатор батареї: так
ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ
- 2,4G: так
- Bluetooth (STOP BUTTON): так
СИДІННЯ
- 1/2-местне: 1
- Ремені безпеки: 2-х точкові
КОЛЕСА
- EVA: так
- Розмір колеса/диска: 22 см / 17,5 см
КОРОПУС
- Крашений: так
КОРОБКА
- Кількість шарів: 5
- Колір картону (білий/коричневий): білий
ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ
- Двері відкриваються в сторону: так
- Амортизатори: передні/задні
- Чехол: так
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР)
- Вага брутто/нетто/розмір: 16,8 кг / 13,1 кг / 103 см × 58 см × 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 2.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 13.1 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Ширина по дзеркалах | 66 см |
| Ширина по колесам | 57 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 10 949 ₴










