
Топ продаж
Пісочний годинник на 1 хвилину у склі в тубі 2*9 см X2-01 в упаковці 20 шт
349 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 97482/KL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пісочний годинник на 1 хвилину в склі в тубі 2*9 см X2-01
Цілісність товару необхідно перевіряти на пошті. Годинник пісочний дає змогу проводити відлік часу до 1 хвилини, є дві скляні колби, з'єднані тонким перешийком.
Усередині колб розміщений кольоровий пісок, який за вертикального розташування годинника за певний проміжок часу пересипається з однієї колби в іншу.

- Годинник скляний у тубі,
- відлік часу до 1 хвилини
- підставки зроблені з пластику.
- Розмір 2*9 см
Ціна вказана за 1 паковання 20 шт.!
* Колір або відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
* Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час вимірювання | 1 хв |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Матеріал судини | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 349 ₴/упаковка







