
Дитячий електромобіль BMW I4 з музикою та світлом фар Ramiz Електромобіль Ramiz JE1009EBLR-1(4WD) Білий
10 399 ₴
9 349 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JE1009EBLR-1(4WD)
Дитячий електромобіль BMW I4 з музикою та світлом фар Ramiz Електромобіль Ramiz JE1009EBLR-1(4WD) Білий
Електромобіль BMW як справжній! Він обов'язково захопить маленького водія і не залишить байдужим його батьків, особливо якщо вони шанувальники марки БМВ.
Два двигуни по 25 Вт дають пристойну потужність та тягу автомобілю. Акумулятор 12V4.5Ah дозволить їздити кілька годин без підзарядки (залежить від покриття дороги та швидкості)
Дистанційний пульт керування 2,4 ГГц для безпеки дитини. Батьки завжди зможуть контролювати рух та вчасно зупинити машинку або звернути в об'їзд перешкоди.
У машинці для дитини передбачені 3 швидкості кнопка екстреної зупинки СТОП. Сидіння з екошкіри виглядає дуже ефектно!
Плавний старт - спеціальна функція, що дозволяє дитячому автомобілю плавно рушити незалежно від того, з якою силою малюк натиснув на педаль газу.
Характеристики:
- Колеса з піни EVA, діаметр 23см, ширина 8см,
- Передні фари та Задні фари світяться
- Аудіо панель з MP3 та встановленими мелодіями, USB-порт, Bluetooth, Вхід AUX (можливість підключення mp3-плеєра, смартфона). Кнопки з мелодіями та клаксон у кермі.
- Індикатор заряду батареї
- Двері, що відкриваються, для комфортної посадки в машину.
- просвіт (кліренс) 8 см,
- Максимальне навантаження 30 кг,
Розміри електромобіля BMW для дитини:
Сидіння
- Глибина 19 см,
- ширина 34см,
- Висота 25см,
Розміри автомобіля
- Довжина 116см,
- ширина 79см,
- Висота 45см,
- Маса автомобіля 14,6 кг,
- Розмір коробки 117 х 58 х 27 см,
- Вага коробки 18,6 кг,
Додаткове обладнання
- інструкція + комплект для збирання,
- Зарядний пристрій з діодом, що контролює заряд акумулятора
- Пульт
- Кабель мініджек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ramiz |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Радіус дії пульта/брелока | 40 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кліренс | 8 см |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 79 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 14.6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Ширина передніх коліс | 80 мм |
| Ширина задніх коліс | 80 мм |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Висота сидіння | 25 см |
| Ширина по дзеркалах | 79 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 50 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 9 349 ₴











