
Дитячий електромобіль BMW I4 з музикою та світлом фар Ramiz Електромобіль Ramiz JE1009EBLR-2(4WD) Чорний
10 399 ₴
9 349 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JE1009EBLR-2(4WD)
Дитячий електромобіль BMW I4 з музикою та світлом фар Ramiz Електромобіль Ramiz JE1009EBLR-2(4WD) Чорний
Електромобіль BMW як справжній! Він обов'язково захопить маленького водія і не залишить байдужим його батьків, особливо якщо вони шанувальники марки БМВ.
Два двигуни по 25 Вт дають пристойну потужність та тягу автомобілю. Акумулятор 12V4.5Ah дозволить їздити кілька годин без підзарядки (залежить від покриття дороги та швидкості)

Дистанційний пульт керування 2,4 ГГц для безпеки дитини. Батьки завжди зможуть контролювати рух та вчасно зупинити машинку або звернути в об'їзд перешкоди.
У машинці для дитини передбачені 3 швидкості кнопка екстреної зупинки СТОП. Сидіння з екошкіри виглядає дуже ефектно!
Плавний старт - спеціальна функція, що дозволяє дитячому автомобілю плавно рушити незалежно від того, з якою силою малюк натиснув на педаль газу.
Характеристики:
-
Тип: машина
-
Розміри товару:
- Довжина: 115 см
- Ширина по дзеркалах: 67 см
- Ширина по колесах: 58 см
- Висота: 45 см
- Вага: 14,6 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 27 см
-
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3-8 років
-
Мотор:
- Кількість/потужність/оберти: передні 218W / RPM 12000, задні 225W / RPM 16000
-
Батарея:
- Кількість/вольтаж/ємність: 12V7AH
- Індикатор заряду батареї: немає
-
Зарядка:
- Напруга/мА: 12V / 1000mA
- Час на зарядку: 8-12 год
- Індикатор зарядки: є
-
Старт:
- Старт: з кнопки
- Звук при старті: є
- Плавний старт в звичайному режимі: є
-
Швидкість:
- Швидкість: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі: 2
- Кількість швидкостей на пульті: 3
- Ручка газу: немає
- Педаль гальма: немає
-
Світло:
- Фари: передні та задні
- Підсвітка: панель приладів, передній бампер
- Кнопка ввімкнення/вимкнення світла: немає
-
Звук:
- Музика: MP3 + USB, AUX
- Карта пам'яті: немає
- Сигнал: на кермі, працює від 2*АА батарейок (в комплект не входять)
- Bluetooth: є
-
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (STOP BUTTON)
- Додаток: немає
- Рух вперед/назад: тумблер (важіль)
-
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 3-точкові
- Матеріал сидіння: екокожа
- Ширина посадочного місця: 34 см
-
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 22 см / 19 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 22 см / 19 см
- Простий монтаж: є
-
Корпус:
- Матеріал: пластик
- Криша: немає
-
Амортизатори:
- Передні: немає
- Задні: є
-
Додаткові функції:
- Двері відкриваються вбік
- Демонстраційний режим: немає
- Батьківська ручка: немає
- Додаткові колесики: немає
- Кондиціонер: немає
- Килимок: немає
- Причіп: немає
- Додаткові елементи: немає
-
Коробка:
- Вага брутто: 18,6 кг
- Розмір коробки (ДхШхВ): 117 х 58 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ramiz |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Радіус дії пульта/брелока | 40 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кліренс | 8 см |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 14.6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Висота сидіння | 25 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 27 см |
| Ширина по дзеркалах | 67 см |
| Ширина по колесам | 58 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 9 349 ₴












