
Новинка
-10%
Дитячий електромобіль на 2 мотори з FM-радіо та світловими ефектами Audi RS Ramiz M 4938EBLRS-4 Синій
9 799 ₴
8 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4938EBLRS-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль на 2 мотори з FM-радіо та світловими ефектами Audi RS Ramiz M 4938EBLRS-4 Синій
Дитячий електромобіль M 4938EBLR Audi - комплектується пультом дистанційного керування, який дозволить батькам катати малюків, досвідченіші користувачі можуть керувати авто самостійно, така іграшка зможе стати чудовим подарунком для вашої дитини.
Дитячий електромобіль M 4938EBLR поєднує в собі відмінну якість, гарний та реалістичний дизайн, а також комфорт та функціональність, іграшка вражає своєю красою та зовні нагадує справжній Audi.
Дитячий електромобіль M 4938EBLR оснащений двома потужними моторами, що працюють від акумуляторів, у машини можуть відкриватися обидві двері, а також світяться фари, під час прогулянки дитина може слухати улюблену музику в цьому допоможе вбудований плеєр.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Ramiz
- Матеріал коліс: EVA 19 х 7 см
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Мотор: 4шт / 25V /
- Батарея: 12V7AH
- Час заряджання: 1-2 год
- Час на їзду: 8-12ч
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Світло: Фари - передні та задні, панель -, тумблер світла
- Звук: музика, регулювання гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, індикатор батареї
- Пульт: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ремені безпеки: 3-х точкові
- Амортизатори: передні та задні
- Додаткові функції: демо-режим
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри:
- Довжина 103 см
- Ширина 57см,
- Висота 38см,
- Вага автомобіля 14,5 кг
- Кліренс 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ramiz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лакований кузов, FM-приймач, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кліренс | 6 см |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 190 мм |
| Діаметр задніх коліс | 190 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Audi |
- Ціна: 8 799 ₴











