
Дитячий електромобіль Bentley Mulsanne працює від батареї WUBEN JE1008EBLR-6(4WD) Жовтий
11 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JE1008EBLR-6(4WD)
Дитячий електромобіль Bentley Mulsanne працює від батареї WUBEN JE1008EBLR-6(4WD) Жовтий
Дитячий електромобіль JE1008EBLR (4WD) Bentley Bacalar, м'яке сидіння - має гарний та реалістичний дизайн виконаний у вигляді справжнього автомобіля Bentley Bacalar, у іграшки світяться фари, а також відкриваються вгору двері, що робить їзду на такій машині максимально цікавою.
Дитячий електромобіль JE1008EBLR (4WD) має чотири мотори, а також батарею великої ємності, комфортне сидіння виконані з екошкіри, малюка можна пристебнути до нього ремінцем безпеки, дана модель має м'які EVA колеса, що забезпечують комфортну їзду навіть поганою дорогою.
Дитячий електромобіль JE1008EBLR (4WD) порадує дитину простотою керування, машина наводиться в рух педаллю газу, а щоб зробити зупинку дитині достатньо прибрати ногу з педалі, дана модель комплектується пультом керування, завдяки цьому батьки зможуть катати дитину доти, доки вона не навчиться водити авто самостійно.

Характеристики:
- Ліцензійний електромобіль має оригінальний значок Bentley
- Чотири мотори, передні - 2х18W, задні 2х25W
- Акумулятор 12V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Двері відчиняються вгору
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 10-12 годин
- Заряджання 12V/1000mA, індикатор батареї
- Старт - кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Максимальна швидкість – до 7 км/год
- Рух вперед-назад
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, USB-роз'єм, MP3
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Розмір:
- Довжина: 109 см
- Ширина: 57 см
- Висота: 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Bentley |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 28 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Bentley |
- Ціна: 11 199 ₴











