
Дитячий електромобіль Джип Chevrolet на пульті керування з музикою та світлом Bambi M 4958EBLR-1 Білий
13 039 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4958EBLR-1
Дитячий електромобіль Джип Chevrolet на пульті керування з музикою та світлом Bambi M 4958EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 4958EBLR Chevrolet Tahoe , м'яке сидіння – створений у стилі позашляховика Chevrolet Tahoe, що робить їзду на ньому максимально цікавою, ця модель комплектується пультом керування, це дозволяє катати на джипі навіть малюків.
Дитячий електромобіль M 4958EBLR поєднує в собі високу якість, надійність і комфорт, він оснащений м'яким шкіряним сидінням, що робить їзду на ньому дуже зручною, ця модель базується на м'яких колесах EVA, корпус авто виконаний з міцного пластику і розрахований на великі навантаження.
Дитячий електромобіль M 4958EBLR порадує малюків відмінними світловими та звуковими ефектами, у джипа світяться фари, а також є музика, що напевно дуже сподобається дитині.
Характеристики:
- Тип машина
Розміри товару
- Довжина: 105 см
- Ширина (дзеркала/колеса): 68 см/56 см
- Висота: 53 см
- Вага: 16,15 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 26 см
Допустиме навантаження
- За вагою: до 25 кг
- За віком: 3+ роки
Двигун
- Кількість/Вольтаж/Оберти за хвилину: 2 шт / 12V / 10000 RPM
Акумулятор
- Кількість/Вольтаж/Ампер-години: 12V7-9AH
- Індикатор батареї: немає
Зарядка
- Вольтаж/Міліампер: 12V / 1000mA
- Час на зарядку: 8-12 год
- Індикатор зарядки: є
Запуск
- Запуск: з кнопки
- Звук при запуску: є
- Плавний старт у звичайному режимі: є
Швидкість
- Км/год: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/пульті: 2/3
- Ручка газу: немає
- Педаль-гальмо: немає
Світло
- Фари: Передні + Задні
- Підсвічування: Панель приладів
- Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Звук
- Музика: MP3+USB
- Карта пам'яті: є
- Сигнал: на кермі
- Bluetooth: є
Управління
- Пульт управління: 2,4G(STOP BUTTON)
- Додаток: є
- Рух вперед/назад: перемикач(важіль)
Сидіння
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 5-ти точкові
- Матеріал: еко-шкіра
- Ширина сидіння: 36 см
Колеса
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 23 см/17 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 23 см/17 см
- Простий монтаж: немає
Корпус
- Матеріал: Пластик
- Дах: немає
Амортизатори
- Передні: немає
- Задні: є
Додаткові функції
- Двері відкриваються в сторони
- Демо-режим: немає
- Батьківська ручка: немає
- Додаткові коліщатка: немає
- Кондиціонер: немає
- Килимок: немає
- Причіп: немає
- Додаткові елементи: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лакований кузов, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 16.15 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Ширина сидіння | 36 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 26 см |
| Ширина по дзеркалах | 68 см |
| Ширина по колесам | 56 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Chevrolet |
- Ціна: 13 039 ₴










