
Новинка
-17%
Дитячий електромобіль на 2 мотори з керуванням через Audi Bambi M 4569EBLR-1 Білий
10 649 ₴
8 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4569EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль на 2 мотори з керуванням через Audi Bambi M 4569EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль з пультом керування Bambi M 4569EBLR виконаний у стильному дизайні та обладнаний шкіряним сидінням із 2-х точковими ременями безпеки. Електромобіль обладнаний 2-ма двигунами по 35W та акумулятором 12V/7Ah.
Передбачена можливість підключення Bluetooth, а також є MP3 та USB. Світло передніх і задніх фар, а також підсвічування панелі приладів, приємні мелодії і сигнал на кермі порадують дитину під час їзди. Пульт дистанційного керування з можливістю перемикання швидкостей входить до комплекту.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 25 кг
- Мотор: 2шт / 12V / RPM18000
- Батарея: 12V7AH
- Зарядка 12V / 1000mA
- Час заряджання: 1-2 год
- Час на їзду: 8-12ч
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: 1,5-3,5км / г
- Світло: Фари - передні та задні, панель -, тумблер світла
- Звук: музика, регулювання гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, індикатор батареї
- Пульт: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Амортизатори: передні та задні
- Додаткові функції: демо-режим
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри:
- Довжина 103 см
- Ширина по дзеркалах/колесах 63 см / 55 см
- Висота 53 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3.5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лобове скло, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 15.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Ширина по дзеркалах | 63 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Audi |
- Ціна: 8 849 ₴











