
Новинка
-9%
Дитячий одномісний електромобіль з музикою та USB Mercedes Bambi M 4140EBLRS-3 Червоний
13 149 ₴
11 949 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4140EBLRS-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий одномісний електромобіль з музикою та USB Mercedes Bambi M 4140EBLRS-3 Червоний
Дитячий електромобіль M 4140 Mercedes - має по одному мотору на кожному колесі, що дозволяє машині з легкістю долати навіть круті підйоми, машина комплектується акумулятором великої ємності, що дозволяє дитині кататися без підзарядки довгий час.
Дитячий електромобіль M 4140 має пульт дистанційного керування, що дає можливість батькам катати на авто малюків від одного року, потім ставши трохи старше за дитину зможе водити машину сам за допомогою керма і педалі газу.
Дитячий електромобіль M 4140 має блискуче автомобільне фарбування, що робить іграшку ще більше схожою на справжній автомобіль, ця модель зможе забезпечити вашому малюку максимально комфортну, безпечну та цікаву їзду.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 25 кг
- Мотор: 4шт / 12V / 12000
- Батарея: 12V9AH
- Зарядка 12V/1000mA
- Час заряджання: 10 год
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: 3-8 км/год
- Світло: Фари - передні та задні, панель -, тумблер світла
- Звук: музика, регулювання гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, індикатор батареї
- Пульт: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ремені безпеки: 5-х точкові
- Амортизатори: передні та задні
- Додаткові функції: демо-режим
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри:
- Довжина 116 см
- Ширина по дзеркалах/колесах 75см/63см
- Висота 57 см
- Вага 19,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лакований кузов, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Ширина по дзеркалах | 75 см |
| Ширина по колесам | 63 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 11 949 ₴






