
Дитячий електромобіль Джип Jeep з музикою та світлом фар Bambi M 4176EBLR-7 Помаранчевий
13 359 ₴
12 099 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4176EBLR-7
Дитячий електромобіль Джип Jeep з музикою та світлом фар Bambi M 4176EBLR-7 Помаранчевий
Дитячий електромобіль Bambi M 4176 - це крутий та реалістичний джип, який зможе стати гідним подарунком для дитини, дана модель має надійну та безпечну конструкцію, корпус іграшки зроблений із міцного пластику, що дозволяє витримувати великі навантаження.
Дитячий електромобіль M 4176 має м'яке шкіряне сидіння підвищеної комфортності, убезпечити малюка можна пристебнувши його до сидіння ремінцем, джип має великі EVA колеса, які амортизують та пом'якшують нерівності дороги роблячи їзду максимально комфортною.
Дитячий електромобілі оснащений звуковими та світловими ефектами, у нього світяться фари і є плеєр для відтворення музики, ззаду за сидінням є стійка з додатковими фарами, джип комплектується пультом дистанційного керування, завдяки цьому батьки зможуть катати користувачів.
Кожна дитина мріє заволодіти власним автомобілем і влаштувати гонки з мамою або татом. Маса позитивних емоцій і захоплення дитини, ось що ви отримуєте. Подаруйте дітям щасливе і радісне дитинство.
Дитячий позашляховик - потужний, великий, красивий і функціональний. Щоб насолодитися поїздкою на цьому Джипі, дитині потрібно гарненько пристебнутися ременями безпеки. Давайте подивимося на що здатен цей Джип!
Характеристиик:
- сидіння: екошкіра;
- 4 мотора, задній привід, 11 000 оборотів;
- колеса м'які типу EVA, безшумні;
- вік дитини: 2-8 років;
- максимальна швидкість - 5 км/год;
- максимальне навантаження 35 кг;
- час їзди на 1 зарядці 6-7 км. Приблизно 1-2 години;
- час зарядки 8-12 годин;
- 1 акумулятор 12V 7Ah, що перезаряджається, не обслуговується, кількість циклів 250-300;
- Micro-SD, USB, MP3-підготовка для відтворення музичних мелодій у форматі MP3;
- пульт управління: 2.4 G Blue Tooth, радіус дії 20 метрів. Незалежний;
- ручка для зручності транспортування;
- двері відкриваються + є фіксатор на засувці;
- фари вмикаються і вимикаються;
- рекомендована поверхню їзди: дерево (ламінат), тротуарна плитка. асфальт, бетон, бруківка євро, газон не вище 20 см;
- спортивне кермо з перемикачем стандартних мелодій;
- звук мотора при включенні;
- педаль і гальма - вона педаль. Натиснув - поїхав, відпустив - зупинився;
- рух: Вперед-назад, вліво - вправо;
- музика і вогні фар LED - підсвічування;
- комфортні сидіння + ремінь безпеки на засувці;
- високоякісний пластик корпусу;
- безпечна проводка і елементи живлення;
- універсальний механізм повороту колеса;
- плавний набір швидкості і плавна зупинка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Подолання підйому, max | 20 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 22.4 кг |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Ширина передніх коліс | 300 мм |
| Ширина по дзеркалах | 78 см |
| Ширина по колесам | 73 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Jeep |
- Ціна: 12 099 ₴











