
Дитяча каталка-толокар 3 в 1 Mercedes з батьківською ручкою, музикою та світлом Bambi M 3186L-1 Білий
3 799 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3186L-1
Дитяча каталка-толокар 3 в 1 Mercedes з батьківською ручкою, музикою та світлом Bambi M 3186L-1 Білий
Каталка-толокар 3 в 1 з батьківською ручкою Bambi M 3186L Mercedes м'яке сидіння, Синій - являє собою красиву та функціональну модель, яка поєднує в собі функції толокара, велосипеда (є ручка управління) та качалки.
Дитяча каталка-толокар M 3186 має комфортне шкіряне сидіння, для безпеки малюка навколо сидіння встановлюється бампер безпеки, батьки можуть керувати машиною за допомогою спеціальної ручки, дана модель може трансформуватися в гойдалку.
Дитяча каталка-толокар M 3186 забезпечена чудовими світловими та звуковими ефектами, світяться фари, на колесах встановлено підсвічування, є музика, USB вхід, MP3, SD слот та карта пам'яті на 1Gb, музика та світло працюють від акумулятора, що входить до комплекту.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: екокожа
- Максимально допустиме навантаження: до 20 кг
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Легковий автомобіль
- Колеса діаметром 14 см: 4 шт.
- Живлення: батарейки ААА
- Вік дитини: від 1 року
- Світло на передніх фарах: є
- Музика: є
- Підставка для ніг: є
- Батьківська ручка: є
- Захист від падіння: є
- Сидіння: 1-місне
Розміри висоти:
- Довжина із батьківською ручкою: 85 см
- Ширина з підставки для ніг: 42 см.
- Висота від підлоги до сидіння: 26 см.
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 17 см
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 64 см
- Ширина: 28 см
- Висота: 85 см
- Вага: 7.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.1 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 64 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 28 см |
| Розміри | |
| Діаметр задніх коліс | 155 мм |
| Діаметр передніх коліс | 155 мм |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | екошкіра |
| Живлення | батарейки ААА |
| Підставка для ніг | Да |
| Світло на передніх фарах | Да |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
- Ціна: 3 799 ₴





