
Мотоцикл дитячий триколісний із дзеркалом заднього виду та світлом фар Bambi Racer M 5037EL-2 Чорний
6 849 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5037EL-2
Мотоцикл дитячий триколісний із дзеркалом заднього виду та світлом фар Bambi Racer M 5037EL-2 Чорний
Дитячий триколісний мотоцикл Bambi M 5037EL на акумуляторі, м'яке сидіння - порадує дитину наявністю світлових і звукових ефектів, у нього світяться передні фари, спереду встановлена функціональна магнітола, що дає можливість слухати в дорозі улюблену музику.
Дитячий триколісний мотоцикл Bambi M 5037EL створений у стилі справжнього спортивного мотоцикла, для більшої стійкості дана модель обладнана трьома колесами, які виготовлені з м'якого EVA, що сприяє більш комфортній їзді.
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 5037EL оснащений двома потужними моторами і якісною батареєю великої ємності, в рух байк наводиться ручкою газу, гальмом служить педаль ножа, сидіння в цій моделі зроблено з екошкіри, що забезпечує юному гонщику максимально комфортну поїздку.

Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 25 кг
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Мотоцикл
- Мотор: 2шт / 12V / RPM17000
- Батарея: 12V9AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Зарядка: 12V / 1500mA
- Старт: тумблер, педаль
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: Фари - передні, бічні фари
- Звук: регулювання гучності, музика, сигнал
- Кнопки на панелі: MP3, USB, індикатор батареї, SD - слот + карта пам'яті
- Пульт управління: 2,4G 1 шт
- Кількість місць: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 6 849 ₴



