
Потужний вентилятор для підлоги з регулюванням швидкості BITEK 18" 46см 120Вт на 5 лопатей BT-1881
1 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8084/EW
Потужний вентилятор для підлоги з регулюванням швидкості BITEK 18" 46см 120Вт на 5 лопатей BT-1881
Лопатевий вентилятор для підлоги діаметром 46 см має стильний дизайн з п'ятьма пластиковими лопатями та хромованими ґратами, надаючи йому елегантного та міцного вигляду.
З цим вентилятором можна налаштувати комфортні умови для охолодження. Він має 3 швидкості, які дозволяють вибирати відповідний рівень обдування залежно від ваших уподобань. Крім того, ви зможете регулювати висоту та кут нахилу вентилятора, щоб створити оптимальну атмосферу охолодження для вашого приміщення.
Завдяки функції автоповороту вентилятор рівномірно розподілятиме потік повітря по всій кімнаті.
Надійна хрестоподібна опора забезпечує стійке положення вентилятора і запобігає його перекиданню, а захисні грати виключать ситуації травмування при попаданні сторонніх предметів, тому він абсолютно безпечний як для дітей, так і для домашніх тварин.
Управління вентилятором здійснюється за допомогою кнопок, що робить його простим у використанні. Його максимальна потужність становить 120 Вт, забезпечуючи досить потужний потік повітря для ефективного охолодження.

Площа приміщення до 15 кв.м. Матеріал лопатей і корпусу — пластик. Надійна хрестова опора забезпечує стійке положення вентилятора та запобігає його перекиданню, а захисна решітка усуне ситуації травмування в разі потрапляння сторонніх предметів.
Опора та решітка виготовлені з металу. вентилятор має 3 швидкості роботи, низький, середній і високий, тому легко підібрати потрібний режим обдування відповідно до температури довкілля. Висота вентилятора регулюється в діапазоні від 105 до 130 см.
Характеристики
- Потужність: 40 Вт
- Номінальна напруга: 220-240 В
- Номінальна сила струму: 0,18 А
- Діаметр решітки: 40 см
- Тип решітки: радіальна
- 3 режими потужності
- Функція обертання
- Регулювання нахилу
- Регулювання висоти
- Максимальна висота 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Діаметр лопатей | 460 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.5 мм |
| Ширина | 43.5 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага | 4.7 кг |
- Ціна: 1 199 ₴





