
Новинка
Потужний настільний портативний вентилятор BITEK 9" 23см 110Вт на 3 лопаті BT-1910
699 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8087/EW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний настільний портативний вентилятор BITEK 9" 23см 110Вт на 3 лопаті BT-1910
Невеликий, але дуже дієвий вентилятор здатний подарувати прохолоду у спекотні дні. Працювати за комп'ютером або просто відпочивати стане набагато приємніше та комфортніше. Вентилятор підключається до розетки 220 v.
Основна частина повертається на 360 °. Ви зможете точно налаштувати напрямок потоку повітря.

Характеристики:
- Варіант установки: Підлоговий
- Датчик температури: немає
- Діаметр лопатей мм: 230
- Кількість швидкостей: 2
- Потужність Вт: 20
- Пульт дистанційного керування: немає
- Регулювання швидкості: так
- Стан: Новий
- Тип вентилятора: осьовий
- Тип управління: Механічне
- Функція іонізації: немає
- Функція зволоження: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Діаметр лопатей | 230 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 6.4 кг |
- Ціна: 699 ₴





