
Топ продаж
Дитячий електричний мотоцикл на акумуляторі без пульта з музикою та світлом Bambi Racer M 4839L-3 Червоний
9 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4839L-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електричний мотоцикл на акумуляторі без пульта з музикою та світлом Bambi Racer M 4839L-3 Червоний
Дитячий мотоцикл M 4839L, м'яке сидіння - має відмінні світлові та звукові ефекти, у нього світяться фари, а також є функціональна магнітола, на якій дитина зможе слухати улюблену музику.
Дитячий мотоцикл M 4839L оснащений м'яким шкіряним сидінням, що забезпечує дитині максимальний комфорт при їзді, корпус байка зроблений із міцного пластику та розрахований на витримку великих навантажень.
Дитячий мотоцикл M 4839L виконаний у вигляді справжнього спортивного мотоцикла, він має додаткові коліщатка страхування, що робить їзду на мотоциклі ще безпечнішою, ця модель зможе стати відмінним придбанням для дитини, катання на такому мотоциклі гарантує користувачеві масу позитивних емоцій і вражень.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Мотор потужністю 1*12V / RPM12000
- Акумулятор 12V/7AH
- М'яке шкіряне сидіння
- Додаткові коліщатка страхування
- Індикатор заряду батареї
- Час на зарядку – 8-10 годин
- Заряджання 12V/1000mA,
- Старт – кнопка, педаль
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Світяться фари
- Панель: MP3, роз'єм USB, регулювання гучності
- Матеріал коліс: пластик
- Максимальна вантажопідйомність – до 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
Розміри:
- Довжина: 135 см
- Висота: 74 см
- Ширина по дзеркалах/ колесам: 49 см/ 50 см
- Вага: 16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Світлові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 74 см |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 49 см |
| Ширина по дзеркалах | 49 см |
| Ширина по колесам | 50 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 599 ₴


