
Новинка
-9%
Дитячий мотоцикл триколісний на два мотори та MP3 для музики Bambi M 4852EL-1-2 Білий
9 469 ₴
8 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4852EL-1-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мотоцикл триколісний на два мотори та MP3 для музики Bambi M 4852EL-1-2 Білий
Дитячий мотоцикл M 4852EL, м'яке сидіння - має шкіряне сидіння, колеса байка виконані з якісного EVA, що сприяє більш м'якій та комфортній їзді, мотоцикл відрізняється гарною маневреністю та легкістю керування, що дозволяє дитині отримати максимум задоволення від їзди.
Дитячий мотоцикл M 4852EL порадує малюка наявністю світлових та звукових ефектів, у нього світяться фари, а також є магнітола, на якій дитина зможе слухати улюблену музику.
Дитячий мотоцикл M4852EL це стильний, якісний, зручний та функціональний мотоцикл, який стане чудовим подарунком для дитини, дана модель має три колеса, що забезпечує високу стійкість та безпеку під час їзди.
Характеристики:
- Виробник Bambi
- Тип Електромотоцикл
- Тип кузова Мотоцикл
- Вікова група Від 3 років
- Кількість двигунів 2 шт.
- Кількість місць в електро-/бензомобілі 1
- Максимальна швидкість 5 км/год
- Максимально допустиме навантаження 40 кг
- Матеріал коліс EVA
- Матеріал корпусу Пластик
- Матеріал сидіння та спинки Штучна шкіра
- Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм
Додаткові характеристики:
- Час заряджання 12 год
- Місткість акумулятора 7 А·ч
- Кількість акумуляторів 1 шт.
- Потужність двигуна 35 Вт
- Напруга акумулятора 12 В
Розміри:
- Вага 16.5 кг
- Висота 84 см
- Діаметр задніх коліс 350 мм
- Діаметр передніх коліс 350 мм
- Довжина 135 см
- Ширина 55 см
- Ширина по дзеркалам 59 см
- Ширина по колесах 55 см
- Ширина сидіння 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 350 мм |
| Діаметр задніх коліс | 350 мм |
| Ширина сидіння | 20 см |
| Ширина по дзеркалах | 59 см |
| Ширина по колесам | 50 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 8 599 ₴


