
Триколісний дитячий електромотоцикл Yamaha на два мотори та MP3 для музики Bambi M 4135EL-1-5 Зелено-білий
5 599 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4135EL-1-5
Триколісний дитячий електромотоцикл Yamaha на два мотори та MP3 для музики Bambi M 4135EL-1-5 Зелено-білий
Дитячий мотоцикл триколісний Yamaha Bambi M 4135EL - базується на трьох колесах, що забезпечує високу стійкість і робить їзду ще безпечнішою, дана модель має крутий та реалістичний дизайн, створений у стилі справжнього спортивного мотоцикла.
Дитячий мотоцикл триколісний Yamaha Bambi M 4135EL поєднує в собі високу якість, надійність та комфорт, сидіння байка зроблено з екошкіри, що гарантує користувачу максимально комфортну поїздку, мотоцикл стане гарним подарунком для дитини, їзда на ньому допомагає покращити увагу та координацію, а також дозволяє весело провести час.
Дитячий мотоцикл триколісний Yamaha Bambi M 4135EL має просте та зручне управління, корпус іграшки виконаний з міцного пластику, що дозволяє байку витримувати великі навантаження.

Характеристики:
- Виробник Bambi
- Тип Електромотоцикл
- Двигун: 2 шт / 6V / RPM15000
- Батарея: 2 шт, 6V 5AH
- Зарядка: RPM - 6V/1000mA, штекер - круглий одинарний
- Допустиме навантаження: до 30кг
- За віком: від 3-х до 8-ми років
- Старт: Тумблер, звук при старті, ручка газу, повільний старт та стоп
- Рух вперед, назад: тумблер
- Світло: Переднє скло
- Звук: Регулювання гучності, Чіп (англ), Музика, Звук двигуна при старті
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, Індикатор батареї
- Сидіння 1-місцеве, шкіра
- Колеса: ЄВА
Розміри:
- Довжина: 90 см
- Ширина по колесах/керма: 52 см / 41 см
- Висота: 60 см
- Висота від підлоги до сидіння: 41 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 26 см
- Висота до керма: 54 см
- Розмір коліс: 25 см
- Вага: 9,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Yamaha |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Ширина по дзеркалах | 52 см |
| Ширина по колесам | 41 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Yamaha |
- Ціна: 5 599 ₴







