
Дитячий електричний 3-колісний мотоцикл Bambi M 5047EL-1 Білий
5 799 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5047EL-1
Дитячий електричний 3-колісний мотоцикл Bambi M 5047EL-1 Білий
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 5047 - базується на трьох колесах, що забезпечує високу стійкість і робить їзду ще безпечнішою, дана модель має крутий та реалістичний дизайн, створений у стилі справжнього спортивного мотоцикла.
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 5047 - поєднує в собі високу якість, надійність та комфорт, сидіння байка зроблено з екошкіри, що гарантує користувачу максимально комфортну поїздку, мотоцикл стане гарним подарунком для дитини, їзда на ньому допомагає покращити увагу та координацію, а також дозволяє весело провести час.
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 5047 - має просте та зручне управління, корпус іграшки виконаний з міцного пластику, що дозволяє байку витримувати великі навантаження.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Тип: Електромотоцикл
- Мотор: 2мот * 25W
- Батарея: 1акум12V9AH
- Допустиме навантаження: до 35 кг
- За віком: від 3-х до 14-ти років
- Швидкість: 3-8 км/год
- Час зарядки: 6-8 годин
- Час їзди: 2-3 години
- Функція: Сабвуфер. Функція ранньої освіти. Музика. Історія. Дисплей потужності. USB-роз'єм. Барвисті спалах. Регулювання гучності. Безступінчасте регулювання швидкості (безкоштовна опція). Безшумні шини.
- Сидіння 1-місцеве, шкіра
- Колеса: ЄВА
Розміри:
- Довжина: 110 см
- Ширина: 57 см
- Висота: 80 см
- Вага: 12.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Звукові ефекти, Регулятор гучності, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 57 см |
| Ширина по дзеркалах | 52 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 180 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 5 799 ₴









