
Топ продаж
-9%
Стильна дитяча коляска для ляльок з люлькою-переноскою і сумочкою Melogo 9333/014/ 9119 Яскраво-рожевий
2 419 ₴
2 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9333 / 014/ 9119Я
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна дитяча коляска для ляльок з люлькою переноскою та сумочкою Melogo 9333 / 014/ 9119
Елегантний і функціональний візок з ручкою, що регулюється по висоті, стане відмінним подарунком для дівчинки 3-х - 5-ти років. Дитина зможе грати не лише вдома, а й на вулиці, причому незалежно від пори року.
Маляті потрібно лише покласти в візок улюблену ляльку і можна розпочинати гру.
Ігри такого роду сприяють розвитку моторики, мислення, фантазії, комунікативних навичок.
Характеристики:
- Бренд: Melogo
- Модель коляски: трансформер, демісезонна
- Призначена для дому та вулиці
- Регульована спинка (від сидячого до лежачого положення) та підніжка
- Ходова частина коляски оснащена амортизаторами.
- Знімна люлька-перенесення
- Приємне забарвлення
- Задні та передні колеса неповоротні
- Ручка коляски регульована, прогумована.
- Висота коляски від ручки до підлоги: 75 см
- Розмір коляски в розкладеному вигляді: 84x77x44см
- Розмір коляски у зібраному вигляді: 57x38x16см
- Кількість коліс:4шт
- Діаметр коліс: 18см
- Колеса виготовлені з ПВХ
- Матеріал: метал + тканина
- Коляска упакована в коробку
- Рекомендований вік: 3+
У набір входить:
- візок;
- сонцезахисний козирок з віконцем з клейонки (можна скласти або за бажання зняти);
- кошик для іграшок із текстилю;
- люлька-перенесення;
- батьківська сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Текстиль, Метал |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Яскраво-рожевий |
- Ціна: 2 199 ₴


