
Топ продаж
-20%
Дитячий візочок для ляльок на поворотних колесах з люлькою, переноскою, кошиком Melogo 9379/029 Рожевий
2 499 ₴
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9379/029РОЗ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий візочок для ляльок на поворотних колесах з люлькою, переноскою, кошиком Melogo 9379/029
Візок для ляльки Melogo 9379/029 розрахований для дівчаток старше трьох років. Коляска для ляльок підійде для сюжетно-рольових ігор доньки-матері. На прогулянці нудно не буде, можна винаходити різні забави та грати з друзями. Всі деталі коляски для ляльок зроблені спеціально з урахуванням того, що це дитяча річ, безпека насамперед.
Коляска для ляльок – легка в обслуговуванні, збиранні.
Характеристики:
- Бренд: Melogo
- Тип: коляска
- Вид: люлька-перенесення
- Матеріал рами: метал
- Матеріал коляски: тканина
- Вік: від 3-х років
- Розмір: 48х43.5х59 см
- Упаковка: картонна коробка
- Колір: різні кольори
- Виробник: Melogo
Комплектація:
- Коляска
- Сумка
- Люлька-перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 695 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 705 мм |
- Ціна: 1 999 ₴




