
Дитяча каталка-толокар Mercedes із сигналом на кермі та прихованим багажником Bambi QX-5500-2-3 Касний
699 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: QX-5500-2-3
Дитяча каталка-толокар Mercedes із сигналом на кермі та прихованим багажником Bambi QX-5500-2-3 Касний
Дитяча каталка-толокар QX-5500-2-3, Mercedes - має міцний пластиковий корпус і колеса, що дозволяє іграшці витримувати великі навантаження і забезпечує довгий термін служби, кататися на толокарі зможуть навіть користувачі-початківці, для їзди дитині потрібно відштовхуватися ногами від дороги, а повертати можна за допомогою керма.
Каталка-толокар QX-5500-2-3 це підходящий варіант для тих, хто хоче купити своїй дитині стильний, якісний та надійний толокар, дана модель виглядає дуже реалістично, що робить їзду на такій машині ще цікавішою.
Дитячий толокар QX-5500-2-3 відрізняється високою маневреністю та легкістю керування, їзда на такій машині допомагає дитині покращити координацію та зміцнити м'язи ніг, ця модель обладнана високою спинкою, яка не дасть малюкові впасти назад, що робить їзду ще безпечнішою.

Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Тип: толокар-машина
- Гарний дизайн
- Сигнал: на кермі (біп-біп)
- Комфортне сидіння зі спинкою
- Звукові ефекти
- Пластикові колеса із гумовою накладою
- Діаметр коліс – 11 см
- Під сидінням є багажник
- Допустимість навантаження: до 15 кг
- Для дітей від 1 року
Розміри:
- Довжина: 48 см,
- Ширина: 21 см,
- Висота до спинки: 39 см.
- Висота до керма: 33 см
- Висота від підлоги до сидіння: 18.5 см
- Вага: 940 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 0.94 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 48 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 21 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 15 кг |
- Ціна: 699 ₴


