
Фен професійний для укладання волосся 4 температурні режими та 2 режими потужності SOKANY HS-3890 Чорний
449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16074/MG
Фен професійний для укладання волосся 4 температурні режими та 2 режими потужності SOKANY HS-3890 Чорний
Професійний фен SOKANY - має всі характеристики, необхідні домашньому фену, який використовується повсякденно. Ця модель не тільки має потужність 2300 Вт, але й оснащена вузькою насадкою-концентратором 14 мм, яка значно прискорює сушіння волосся. Чотири температурні режими та два режими потужності дозволять вам налаштувати потік повітря потрібної потужності та температури, який підійде як для максимально швидкого укладання волосся, так і для неспішного дбайливого сушіння.

Цей фен оснащений найновішими технологіями: сітчастий фільтр, що знімається, потужний електричний двигун, термостат, який захищає фен від перегрівання. Цей Фен має бездоганний дизайн, легкий та компактний.
Підходить як для перукарів, так домашнього користування.
Характеристики:
- Потужність 2200W
- Розмір: 23 см х 23 см х 8 см
- Довжина шнура становить 1.4 метри
- У комплект входить концентратор для укладання.
- 2 швидкості + гаряче фіксуюче тепле повітря
Комплектація:
- Фен
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Складна ручка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
- Ціна: 449 ₴









