
Фен для укладання волосся з ефектом швидкого сушіння на 2400 Вт Sokany SK-2211 Червоний
449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16072/MG
Фен для укладання волосся з ефектом швидкого сушіння на 2400 Вт Sokany SK-2211 Червоний
Волосся - гордість кожної жінки. І турбота про їхнє здоров'я та красу - не останнє завдання. Фен SOKANY може стати одним із необхідних аксесуарів для підтримки свіжої та здорової зачіски.
Дозволяє швидко та без пошкоджень висушити та укласти волосся.
Ви можете вибрати комфортний режим, регулюючи швидкість вентилятора і температуру. Професійний фен допоможе вам швидко і без пошкоджень висушити і сформувати волосся в красиву зачіску. Дві швидкості повітряного потоку гарантують надійну фіксацію, ідеальну укладку та швидке висихання. Завдяки функції іонізації навіть при сушінні гарячим повітрям ваше волосся не пересохне. Витратьте кілька хвилин на укладку, зафіксуйте її крапелькою лаку або гелю, і у вас вийде зачіска, якій позаздрила б будь-яка голлівудська зірка!

Характеристики:
- Тип: фен
- Потужність: 2400 Вт
- Кількість температурних режимів: 2
- Кількість насадок: 2
- Кількість швидкостей: 2
- Іонізації: є
- Холодне обдування :є
- Живлення: 220-240V 50/60 Hz
Комплектація:
- Фен
- Насадка-2 шт
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 449 ₴






