
Новинка
Дитяче автокрісло з підголівником та поворотом від 1 до 12 років isofix El Camino ME 1079 Royal Beige Бежевий
5 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1079 Royal Beige
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло з підголівником та поворотом від 1 до 12 років isofix El Camino ME 1079 Royal Beige Бежевий
Дитяче автокрісло El Camino ME 1079 ABSOLUTE 360° - поєднує в собі комфорт, надійність та безпеку, дана модель виготовлена з матеріалів високої якості, завдяки чому прослужить дитині довгий термін.
Дитяче автокрісло ME 1079 підходить для дітей від народження до дванадцяти років, автокрісло повертається на 360 градусів, нахил спинки та висоту підголівника можна регулювати під зростання дитини, що гарантує максимально комфортну поїздку.
Дитяче автокрісло El Camino ME 1079 - створене з турботою про комфорт та безпеку дитини, щоб малюк не сповзав з сидіння ви можете пристебнути його п'ятиточковим ремінцем безпеки, тканина крісла, що миється, виготовлена з льону.
Характеристики :
- Тип: автокрісло
- Група: 0+I, II, III
- Вага дитини: 0-36 кг
- Вік дитини: від народження до 12 років
- Регулювання: підголовник, мультипозиційний, нахил спинки, 4 положення
- Додатково: поворот 360, вкладка регулювання глибини
- Спосіб встановлення: проти ходу руху (до 1 року) / по ходу руху
- 5-ти точковий ремінь безпеки
- Тканина: льон
- Система кріплення ISOFIX: ISOFIX та Top Tether
- Габаритний розмір (ш * в * г): 47см х min63см / max 79см х 48 см
- Коробка: БРУТТО 11 кг / НЕТ 9,2 кг / РОЗМІР 48 х 47 х 64 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | спинки, сидіння |
| Кишені для аксесуарів | Так |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 63 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Вага | 9.2 кг |
- Ціна: 5 749 ₴











