
Зволожувач з вентилятором та сенсорним керуванням LED підсвічуванням Mini FAN
499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15788/MG
Зволожувач з вентилятором та сенсорним керуванням LED підсвічуванням Mini FAN
Персональний вентилятор-кондиціонер Fan багатофункціональний віднесе вас від спекотного літа, насолоджуйтесь прохолодним літом. Вентилятор оснащений зволожувачем повітря та підсвічуванням. Багатонаправлений кондиціонер регулюється, щоб направити повітря у потрібне місце.
Наш невеликий кондиціонер дійсно бездротовий та портативний дизайн, невеликий розмір, який не займає багато місця та може бути легко перенесений у будь-яке місце. Холодне повітря можна розпорошувати безперервно протягом кількох годин, щоб підтримувати прохолоду тіла вночі для гарного сну. Наш мінікондиціонер має низьке енергоспоживання, що дозволяє скоротити рахунки за електроенергію та повністю відповідає нашому низьковуглецевому способу життя.

Портативний кулер з високою ефективністю при малому енергоспоживанні : 4 Вт заощаджує ваші рахунки за електроенергію і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Цей переносний кондиціонер може ефективно працювати за низького рівня шуму. Є 3 швидкості на вибір, і ви можете вільно регулювати їх відповідно до ваших потреб.
Вентилятор підходить для нічного використання для комфортного сну. Вам просто потрібно налити трохи крижаної води в резервуар для води, увімкнути персональний мінівентилятор або використовувати кабель USB для підключення адаптера, блока живлення, комп'ютера або автомобільного зарядного пристрою, і він охолодить гаряче повітря навколо вас за кілька секунд. що робить його ідеальним для використання у приміщенні та робочому місці, а також на пікніках на свіжому повітрі та у походах.
Опис продукту:
Конструкція резервуара для води: відкрийте кришку та додайте воду та лід, не турбуйтесь про переповнення. Він компактний і зручний у перенесенні. Підходить для дому, офісу, автомобіля, вулиці, кемпінгу та фестивалів! Регульована конструкція лопат вентилятора: вільно регулюйте кут холодного вітру.
Характеристики:
- Потужність вентилятора: 4 Вт Макс.
- Місткість акумулятора: 1500 мА.
- Розмір продукту: 13,8 * 5,5 * 17,8 см.
- У комплекті: 1 шт. персональний вентилятор, кондиціонер,
- 1 шт. зарядний кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Застосування приладу | Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Глибина | 55 мм |
- Ціна: 499 ₴






