
Топ продаж
-10%
Одномісний дитячий електромобіль Mercedes з музичними та світловими ефектами Bambi M 3981EBLR-1 Білий
6 249 ₴
5 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3981EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний дитячий електромобіль Mercedes з музичними та світловими ефектами Bambi M 3981EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 3981 EBLR Mercedes, EVA колеса - це підходящий варіант для тих, хто хоче купити своїй дитині гарний, якісний, зручний та реалістичний автомобіль, дана модель оснащена зручним шкіряним сидінням, малюка можна пристебнути до нього за допомогою ремінця безпеки.
Дитячий електромобіль M 3981 EBLR підходить для дітей від одного року, у машини є дистанційне керування, яке здійснюється за допомогою пульта, старші діти можуть водити машину самостійно керуючи їй за допомогою керма і педалі газу.
Дитячий електромобіль M 3981 EBLR має мелодії, ще у машини світяться фари та відчиняються двері, все це дозволяє дитині відчути себе справжнім водієм.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Два мотори 2х25W
- Акумулятор 12V/5Ah
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- Відкривається багажник
- М'які колеса EVA (простий монтаж)
- Розмір колеса/диска - 19см/15см
- Індикатор заряду батареї
- Зарядний 12V800mA, штекер круглий одинарний
- Старт-тумблер
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Повільний старт, повільний стоп
- Кількість швидкостей: у машині - 1 шт. , на пульті – 3 шт.
- Перемикач напрямку руху вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук при старті, сигнал на кермі, регулювання гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
- 2-х точковий ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Максимальне навантаження – до 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ручка-валіза для зручного переміщення
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 94 см
- Ширина по дзеркалах/колесах: 53 см/ 48,5 см
- Висота: 43 см
- Вага: 10 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 94 см |
| Ширина | 53 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр передніх коліс | 190 мм |
| Діаметр задніх коліс | 190 мм |
| Ширина по дзеркалах | 53 см |
| Ширина по колесам | 48.5 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 5 649 ₴







