
Топ продаж
Триколісний дитячий мотоцикл з мотором та музикою на батарейках Bambi M 4826L-4 Синій
1 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4826L-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний дитячий мотоцикл з мотором та музикою на батарейках Bambi M 4826L-4 Синій
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 4826 - це красивий, якісний, надійний і функціональний мотоцикл, який стане гідним подарунком для вашої дитини, іграшка обладнана трьома колесами, що забезпечує байку високу стійкість і дозволяє кататися на ньому навіть початківцям.
Дитячий мотоцикл M 4826 виготовлений з матеріалів високої якості, що забезпечує виробу високу надійність і довговічність, корпус виконаний із міцного пластику, сидіння в цій моделі з екошкіри, що робить їзду максимально комфортною.
Дитячий мотоцикл зможе розважити малюка відмінними світловими та звуковими ефектами, у мотоцикла світиться фара, а також є музика, катання на такому мотоциклі доставить вашій дитині масу позитивних емоцій та вражень.
Характеристики:
- Колеса Пластик
- Розмір колеса – 21 см
- М'яке шкіряне сидіння
- Мотор 1 шт
- Батарея 6V / 4,5AH
- Час заряджання 10-12 годин
- Зарядка 6V/500mA
- Максимальна вантажопідйомність: 20 кг
- Старт – педаль
- Перемикання швидкостей – тумблер
- Рух уперед, назад – тумблер
- Музика: так / працює від 2-х батарейок ААА (у комплект не входять)
- Корпус із міцного пластику
Розміри:
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 20 см
- Висота від підлоги до сидіння – 32 см
- Висота до керма - 38 см
- Вага мотоцикла: 4.3 кг
- Розміри мотоцикла: довжина - 70 см, ширина - 36 см, висота - 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Амортизатор |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 45 см |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 36 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 1 799 ₴







