
Дитячий електромобіль на пульті керування із світлом фар Mercedes Bambi M 4781EBLR-3 Червоний
13 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4781EBLR-3
Дитячий електромобіль на пульті керування із світлом фар Mercedes Bambi M 4781EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль Mercedes M 4781EBLRS-3 , червоний Дитячий електромобіль M 4781 EBLRS-3, Mercedes, автофарбування - це розкішна та функціональна модель, з блискучим автомобільним фарбуванням кузова та багатим функціоналом, ігор у стилі справжнього автомобіля Mercedes-Benz GLE 53, що робить їзду максимально веселою та цікавою.
Дитячий електромобіль M 4781 EBLRS-3 порадує дитину високим комфортом та функціональністю, у іграшки світяться фари, відчиняються двері, і навіть є магнітола, ця модель обладнана зручним шкіряним сидінням, дитину можна пристебнути до неї ремінцем безпеки.
Дитячий електромобіль M 4781 EBLRS-3 відрізняється простотою управління, дитина може водити машину вручну використовуючи для цього кермо і педаль газу, а малюків-початківців батьки можуть катати за допомогою пульта управління.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Ліцензійний електромобіль має оригінальний значок Mercedes
- Два мотори 4х25W / 12V Акумулятор 12V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Автофарбування
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Час на зарядку 10-12 годин
- Заряджання 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль газу
- Повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: у машині - 1 шт., на пульті - 3 шт.
- Максимальна швидкість - до 6 км/год
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, SD, USB-роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження - до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH(STOP BUTTON)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Передні фари, Світлові ефекти, Ремені безпеки, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Регулятор гучності, Мелодії, Амортизатор |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 56 см |
| Діаметр задніх коліс | 245 мм |
| Діаметр передніх коліс | 245 мм |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 70 см |
| Ширина по дзеркалах | 70 см |
| Ширина по колесам | 61 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 100 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 13 199 ₴











