
Новинка
Автомобільний відеореєстратор Full HD 5000 Синій Car Camcorder Реєстратор для машини
1 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00674/D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний відеореєстратор Full HD 5000 Синій Car Camcorder Реєстратор для машини
Автомобільний відеореєстратор Full Hd 5000 Car Camcorder - це відеокамера високої чіткості, яка допоможе зафіксувати всі непередбачувані ситуації, які можуть статися на дорозі: аварії, ДТП, порушення дорожнього руху, незвичайні природні явища, рідкісні тварини, створення аварійної ситуації, все це можна підтвердити. спростувати за допомогою цього відеореєстратора.

Відеореєстратор зафіксує все, що відбувалося з Вами на дорозі, або зафіксує найближчу аварію, яка сталася на ваших очах.
Переваги:
- Оригінальний та стильний дизайн.
- Дана відеокамера високої чіткості
Характеристики:
- Матриця камери: CMOS, 1/4", 3 Mpix High-Definition (HD), 720P
- Лінза об'єктиву F2.0/2.6мм
- Поворот камери 180 градусів
- Кут огляду камери 140 градусів
- Роздільна здатність та швидкість запису: 1280х960, 840х480, 640х480, 30 кадрів/сек.
- Дисплей: кольоровий TFT з діагоналлю 2.5"
- Поворот дисплея 270 градусів
- Датчик руху
- Датчик звуку
- Функція ANTI SHAKE (запис без вібрації)
- Функція автоматичної нічної зйомки
- 2 вбудовані світлодіоди для нічного режиму
- Серійне фотографування: 1, 3 або 5 кадрів
- Циклічний запис
- Підтримка карт пам'яті microSD об'ємом до 64GB
- Відтворення звуку: вбудований динамік
- Запис звуку: вбудований мікрофон
- Живлення: від бортової мережі авто 12 В/24 В
- Резервна батарея: вбудована, Li-Ion 500 mA/h
- Зв'язок із ПК: miniUSB
- Розміри відеореєстратора: 100х62х22 мм
- Вага: 115 грам
Комплектація:
- Відеореєстратор
- Кабель живлення
- Заводське упакування.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 1280х960 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | ASF, H. 265, AVI, MP4, H. 264, MJPEG, MPEG-4 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD, SD |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/4" |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Радіус дії детектора руху | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Кут повороту | 270 град. |
| Кут нахилу | 140 град. |
| Функція автозапису | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Діагональ екрану | 2.5 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 115 г |
- Ціна: 1 699 ₴







