
Дитячий електромобіль BMW на радіокеруванні із світловими ефектами Bambi M 4299EBLR-1 Білий
12 149 ₴
10 149 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4299EBLR-1
Дитячий електромобіль BMW на радіокеруванні із світловими ефектами Bambi M 4299EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль BMW Bambi M 4299 - має шикарне автомобільне фарбування, він зміг поєднати в собі гарний дизайн, високу якість, комфорт і функціональність, дана модель комплектується пультом управління, який дозволить батькам катати на машині початківців малюків.
Дитячий електромобіль M 4299 створений справжнього автомобіля BMW, на радість дитини у іграшки відкриваються двері і світяться фари, дана модель є красивим і функціональним авто, який зможе стати відмінним подарунком для дитини.
Дитячий електромобіль BMW обладнаний зручним шкіряним сидінням, щоб малюк не сповзав його можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки, ця модель має якісні EVA колеса, які допомагають зробити їзду на машині більш комфортною.
Характеристики:
- Для віку: 1-7 років
- Кількість місць: 1
- Пульт ДК: BlueTooth, дальність до 50 метрів
- Акумулятор: 12V9AH
- Двигун: 45W*4
- Максимальне навантаження: 40 кг
- Максимальна швидкість: до 7 км/год
- Час їзди: до 2.5 годин
- Час зарядки: 7 год
- Увімкнення: тумблер
- Швидкості в машині: 3 вперед, 1 назад
- Перемикання швидкості швидко/повільно: тумблер
- Перемикання руху вперед/назад: важіль
- Швидкості на пульті: 2 вперед, 1 назад
- Передні фари: є
- Задні фари: є
- Підсвічування панелі приладів: є
- Вага: 20 кг
- Розміри: 117x74x60 см
- Ширина сидіння: 40 см
- Глибина сидіння: 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Передні фари, Світлові ефекти, Ремені безпеки, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Регулятор гучності, Мелодії, Амортизатор |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 18.9 кг |
| Висота | 60 см |
| Діаметр задніх коліс | 260 мм |
| Діаметр передніх коліс | 260 мм |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 74 см |
| Ширина по дзеркалах | 73 см |
| Ширина по колесам | 64 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 7 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 149 ₴











