
Лампа для вечірки яка обертається Дискошар-проектор Зіркове небо з USB
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MM100/DT
Лампа для вечірки яка обертається Дискошар-проектор Зіркове небо з USB
Дискокуля-проектор "Зоряне небо" Mini - це маленький та стильний пристрій, який допоможе створити незабутню атмосферу на будь-якій вечірці чи події. Завдяки своїй компактності та легкості, його легко переносити та встановлювати у будь-якому місці. Проектор оснащений спеціальним диском, на якому зображені найрізноманітніші зіркові констеляції, що створюють неймовірний ефект на стінах та стелі.

Крім того, пристрій має RGB підсвічування, що дозволяє створювати незвичайну атмосферу в приміщенні за допомогою кольорів. Пристрій працює від USB-джерела живлення, що дозволяє підключати його до будь-якого пристрою з USB-портом, наприклад ноутбук, зарядний пристрій або PowerBank.
Переваги:
- Якісні матеріали;
- Просте використання;
- Працює в автоматичному режимі;
- Служить, як нічник;
- Обертається на 360 градусів;
- Якісне LED підсвічування;
- Підходить для вечірок
Характеристики:
- Тип: світлодіодна лампа/дискокуля-проектор;
- Живлення: від USB;
- Робоча напруга: 5;
- Автоматична зміна кольорів: Так;
- Підсвічування: RGB;
- Матеріал корпусу: ABS + полікарбонат;
- Розмір: 7,9 см x 9,6 см;
- Колір: чорний;
- Стан: новий.
Комплектація:
- Світлодіодна лампа Зіркове небо Mini USB
- Упаковка
| Розміри | |
|---|---|
| Довжина | 79 мм |
| Висота | 96 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові елементи декору | LED подсветка |
| Матеріал | Пенопласт |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Тип | Новорічний нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 249 ₴









