
Дитячий електромобіль Джип Range Rover з пультом керування та сигналом на кермі Bambi M 4836EBLR-1 Білий
9 289 ₴
8 399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4836EBLR-1
Дитячий електромобіль Джип Range Rover з пультом керування та сигналом на кермі Bambi M 4836EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 4836EBLR, Range Rover, м'які колеса - має світлові та звукові ефекти, які допоможуть зробити прогулянку максимально цікавою, у машини світяться фари, відчиняються двері, а також плеєр для прослуховування улюбленої музики.
Дитячий електромобіль M 4836EBLR має шкіряне сидіння та м'які EVA колеса, що забезпечує користувачу максимальний комфорт при їзді, дана модель є стильним, якісним, комфортним та функціональним джипом, який зможе стати відмінним подарунком для вашої дитини.
Дитячий електромобіль M 4836EBLR відрізняється простотою керування, тих, хто тільки навчається водінню можуть катати батьки за допомогою пульта керування, а досвідчені користувачі можуть водити джип самі використовуючи для керування кермо та педаль газу.
Характеристики:
- Виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: еко шкіра
- Мотор 4шт / 12V / RPM15000 (25W)
- Батарея 12V7AH
- Індикатор заряду батареї
- Час на зарядку 10-12 годин
- Заряджання 12V / 1000mA
- Кількість швидкостей: у машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 3-5 км/год
- Рух вперед-назад – кнопка, Плавний старт у звичайному режимі
- Світлові ефекти: Фари - Перідні+Задні, Кнопка вкл/викл світла
- Музика, MP3+USB, сигнал на кермі
- Додаткові: відчинення дверей, батьківська ручка
- Ремінь безпеки 3-х точкові
- Максимальне навантаження – до 40 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 105 см
- Ширина по дзеркалах/колесах: 71 см/ 61 см
- Висота: 56 см
- Вага: 16,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Ширина сидіння | 25 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 29 см |
| Ширина по дзеркалах | 71 см |
| Ширина по колесам | 61 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 8 399 ₴





