
Новинка
Обертова лампа на підставці з RGB підсвічуванням RD5011 RHD-130 Обертова диско куля з пультом управління
299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00241/D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обертова лампа на підставці з RGB підсвічуванням RD5011 RHD-130 Обертова диско куля з пультом управління
Хочете здивувати гостей на святі? Любите веселитися та танцювати? Тоді Вам точно сподобається дискова куля Led Magic Ball Light.
Диско-шар світлодіодний — це найкращий супровід свят! З ним будь-яке сімейне свято, дружня вечірка або дитяче свято стануть незабутніми. Цей прилад розфарбовує приміщення в червоний, блакитний і зелений колір.

Світлодіоди загоряються то поперемінно, то разом. Вогні постійно рухаються. Диско-шар світлодіодний чудово підійде для проведення дитячих заходів, адже світлодіоди, на відміну від лазера, безпечні для зору.
Куля можна використовувати як на рівній поверхні, так і повісити його (є отвори для кріплення на стіну).
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Висота диско-шара: 16 см;
- Діаметр основи: 18 см;
- Довжина шнура живлення: 90 см;
- Колірнімозика: немає;
- Режим одного світіння: немає;
- Автоматична зміна кольорів: є;
- Кольори світіння: різнобарвний, синій, червоний, фіолетово-зелений;
- Працює від мережі (220 В);
- Дисплей: ні;
- Режим керування з пультом: немає;
- Колір: чорний;
- Вага: 450 г.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
| Упаковка | Коробка |
| Управління | Пульт ДУ |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
- Ціна: 299 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 30 шт.







