
Новинка
Настінний Тримач Рулона Туалетного Паперу Білий Пластиковий Тримач для Паперових Рушників
449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7659/GR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний та зручний тримач для туалетного паперу елегантно доповнить декор ванної кімнати. Виріб виготовлений із нержавіючої сталі, що робить його стійким до корозії, довговічним та естетично приємним протягом тривалого часу. Його безперечною перевагою є простота монтажу – у комплекті з ручкою є всі аксесуари, необхідні для монтажу. Його форма забезпечує не тільки зручність використання, а й швидку та зручну заміну роликів. Завдяки мінімалістичній, сучасній формі виріб легко адаптується до інтер'єру будь-якої ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 245 мм |
- Ціна: 449 ₴





