
Новинка
Міні духовка для випічки RAF R.5320B 14 л Духовка на 850 Вт та таймером відстрочки
1 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 02284/MB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні духовка для випічки RAF R.5320B 14 л Духовка на 850 Вт та таймером відстрочки
Насолоджуйтесь щоденними стравами з цією міні-духовкою RAF R5320B на 14 літрів. Його багатоступінчасте приготування полегшує використання мікрохвильової печі, гриля та конвекції одночасно, роблячи ваше приготування незабутнім.

Вбудована пам'ять зберігає рівні приготування одночасно, що економить час і робить приготування зручним.
Насолоджуйтеся щоденними стравами з цією міні-духовкою RAF 14L. Його багатоетапне приготування полегшує використання в той же час, щоб зробити ваше приготування незабутнім. Тим самим економлячи час і роблячи приготування їжі зручним.
Багатофункціональна духовка; Завдяки декільком функціям ця електрична духовка може задовольнити всі ваші потреби в приготуванні їжі, зокрема: підсмажити, запікати та смажити.
Технічні характеристики- Вільний час
- Контроль температури
- Візуальні скляні двері
- 850 Вт
- Нагрівайте рівномірно
- Подвійні конфорки для приготування їжі на плиті
- Функції духовки: випікання, смаження, гриль і конвекція
- Термостат повного діапазону для гнучкості
- Таймер для точного часу приготування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Об`єм | 14 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 850 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція підігріву | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 1 499 ₴





