
Дитяча Вантажівка для двох на пульті керування з світловим фар та MP3 музикою Bambi M 5026EBLR-5(24V) Зелений
15 699 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5026EBLR-5(24V)
Дитяча Вантажівка для двох на пульті керування з світловим фар та MP3 музикою Bambi M 5026EBLR-5(24V) Зелений
Дитячий електромобіль Bambi M 5026 – виконаний у вигляді справжнього позашляховика, джип має великі EVA колеса, що забезпечують м'яку та комфортну їзду, ця модель оснащена двома сидіннями, що дає можливість кататися на авто двом діткам.
Дитячий електромобіль Bambi M 5026 має зручне та просте керування, якщо вашому малюку поки рано самому сідати за кермо, то ви можете катати його на машині за допомогою пульта керування, а більш дорослі та досвідчені користувачі мають можливість водити авто самостійно за допомогою керма.
Дитячий електромобіль Bambi M 5026 має світлові та звукові ефекти, у джипа красиво та яскраво світяться фари, на передній панелі є функціональна магнітола, на ній дитина зможе слухати музику з картки пам'яті.

Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Тип управління Дистанційне, На пульті, Радіоуправління, Кермо
- Вага упаковки 29 кг
- Акумулятор 24V7AH
- Час зарядки батареї 8-12 годин
- Частота 2,4 ГГц
- Розмір сидіння 49 см
- Матеріал корпусу Пластик
- Торгова марка Bambi Racer
- Кількість акумуляторів 1
- Матеріал сидіння Шкіра
- Ремені безпеки 2-х точкові
- Максимальна швидкість 8 км/год
- Двигун 2 х 45W
- Система амортизаторів Передні/задні
- Матеріал коліс EVA
- Максимально допустиме навантаження до 50 кг
- Діаметр коліс 28 см
- Кількість місць 2
- Стать Для дівчаток, Для хлопчиків, Унісекс
- Додатково MP3, USB, SD, MP4
- Розмір упаковки 129 х 67 х 37 см
- Вік 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років
- Тип Електромобілі Bambi Racer
- Функції Світло, Звук
- Вага 22,5 кг
- Колір Бежевий
- Розмір 119 х 68 х 65 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Вантажівка |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 28 см |
| Ширина по дзеркалах | 68 см |
| Ширина по колесам | 68 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 15 699 ₴








