
Новинка
Ручний вентилятор з розпиленням води Fan Water Spray BLACK Портативний міні-вентилятор на батарейках
229 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7115/GR
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний вентилятор з розпиленням води Fan Water Spray BLACK Портативний міні-вентилятор на батарейках
Портативний вентилятор Fan Water Spray – це пульверизатор-зволожувач повітря з функцією розпилення води. Діє він одночасно як вентилятор, охолоджуючи повітря в приміщенні, і як зволожувач повітря насичуючи сухе гаряче повітря вологою.
Потік повітря, що нагнітається вентилятором, сприятиме випаровуванню води і відповідно охолодженню шкіри. Міні вентилятор працює від батарей і має компактні розміри, завдяки чому Ви зможете взяти його з собою в поїздку, на дачу або пікнік.

Переваги:
- Легкий та компактний. Можна брати із собою у поїздки
- Не займе багато місця у Вашій сумці, але при цьому врятує вас від спеки.
- Має функцію пульверизатора, що збільшує ефект, що охолоджує.
- Лопаті виготовлені з м'якого пластику, що унеможливлює травмування.
Характеристика:
- Матеріал: пластик.
- Колір: чорний.
- Вид вентилятора: лопатевий.
- Живлення: батарейки АА, 2 шт. (Не входять до комплекту).
- Місткість для води: 285 мл.
- Розміри: 27х9x7 см.
- Вага: 140 г.
| Основні | |
|---|---|
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Регулювання швидкості | Ні |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.14 кг |
- Ціна: 229 ₴









