
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-2 Чорний
1 699 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5728L-2
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-2 Чорний
Дитяча каталка-толокар M 5728 , з батьківською ручкою - стане чудовим придбанням для вашого малюка, кататися на такій машинці весело та цікаво, дана модель оснащена світловими та звуковими ефектами, які допоможуть зробити прогулянку максимально цікавою.
Дитяча каталка-толокар M 5728 має батьківську ручку, яка дозволить вам катати дитину, щоб малюк не впав з сидіння навколо нього встановлений страхувальний бампер, толокар оснащений підставками для ніг, корпус і колеса машинки виконані із міцного пластику.
Дитячий толокар M 5728 поєднує в собі високу якість, надійність і доступну вартість, катання на толокарі допомагає покращити координацію, а також зміцнює м'язи ніг.

Характеристики електромобіля Bambi Racer:
- Бренд: Bambi Racer
- Тип: 2-в-1 (з батьківською ручкою)
Розміри:
- Довжина (машини/з батьківською ручкою): 58 см / 76 см
- Ширина (по колесах/підставка для ніг): 24,5 см / 42 см
- Висота до спинки: 47 см
- Висота до батьківської ручки: 87 см
- Висота до керма: 36 см
- Висота від підлоги до сидіння: 22 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 14 см
Допустиме навантаження:
- Вага: до 25 кг
- Вік: від 3 років
Живлення:
- Акумулятор: немає
- Батарейки: 2 x АА (не входять в комплект)
- Зарядка: немає
Звук:
- Музика: є
- Магнітола/плеєр: немає
- Карта пам'яті: немає
- Сигнал: немає
- Звук при запуску: немає
Світло:
- Передні/задні фари: немає
- Підсвічування коліс/панелі: немає
Сидіння:
- Матеріал: еко-шкіра
- Ширина: 19 см
Додаткові функції:
- Багажник під сидінням: є
- Батьківська ручка: є
- Підставка для ніг: є
- Гойдалка: немає
- Захист від падіння: є
- Направляючі коліщатка: немає
Колеса:
- Розмір: 14 см
- Матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Ручка для батьків, Світлові ефекти |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 24.5 см |
| Висота | 87 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 699 ₴








