
Новинка
Дитячий електромобіль у вигляді Джипа на потужному моторі та USB Bambi M 5736AL-3(24V) Червоний
43 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5736AL-3(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль у вигляді Джипа на потужному моторі та USB Bambi M 5736AL-3(24V) Червоний
Дитячий електромобіль у вигляді вантажівки Bambi M 5736 - це захоплюючий спосіб для вашої дитини відкривати світ пригод та розваг.
З потужним мотором 180 Вт і акумулятором 24V 14AH цей електромобіль готовий до заїздів як вдома, так і на вулиці. Крім того, зручне кожане сидіння та наявність USB-порту додають комфорту і функціональності цьому захоплюючому транспортному засобу.

Нехай ваша дитина насолоджується заїздами з комфортом та стилем, керуючи цією захопливою електричною вантажівкою Bambi M 5736.
Характеристики:
Бренд: Bambi Racer
Тип: Джип
Розміри товару:
- Довжина: 135 см
- Ширина по дзеркалах/по колесах: 95 см
- Висота: 82 см
- Вага: 57 кг
- Відстань від сидіння до педалей: Мін. 30 см, макс. 39 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: До 100 кг
- За віком: 3-8 років
Двигун:
- Кількість/V/RPM: 24V180W
Акумулятор:
- Кількість/V/AH: 24V14AH
- Індикатор акумулятора: Так
Зарядка:
- V/mA: 24V/1500mA
- Час зарядки: 8-10 годин
- Індикатор зарядки: Так
Старт:
- Старт: Поворот ключа
- Звук при старті: Так
- Плавний старт у звичайному режимі: Ні
Швидкість:
- Км/год: 13-15 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 3
- Ручка газу: Ні
- Педаль-гальмо: Так
Світло:
- Фари: Передні
- Підсвічування: Ні
- Кнопка вкл/викл світла: Так
Звук:
- Музика: MP3+USB, AUX
- Карта пам'яті: Так
- Сигнал: На панелі
- Bluetooth: Так
Управління:
- Пульт управління: Ні
- App (додаток): Ні
- Рух вперед/назад: Тумблер
Сидіння:
- Кількість місць: 2
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: Екокожа
- Ширина сидіння: 2*31 см
Колеса:
- Матеріал: Гумові, надувні
- Розмір передніх коліс/дисків: 38 см/24 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 33 см/24 см
- Простий монтаж: Ні
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Кришка: Ні
Амортизатори:
- Передні: Ні
- Задні: Так
Додаткові функції:
- Двері відкриваються в боки
- Демо-режим: Ні
- Батьківська ручка: Ні
- Додаткові колесики: Ні
- Кондиціонер: Ні
- Килимок: Ні
- Причіп: Ні
- Додаткові елементи: Сигнали заднього ходу, амортизатори з регулюванням жорсткості, дискові гальма, регульовані глибину сидінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 95 см |
| Висота | 82 см |
| Вага | 57 кг |
| Діаметр передніх коліс | 380 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Ширина сидіння | 31 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 39 см |
| Ширина по дзеркалах | 95 см |
| Ширина по колесам | 95 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 180 Вт |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 43 449 ₴











