
Дитячий електромобіль Трактор з причепом Bambi M 4479EBLR-4
9 259 ₴
8 399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4479EBLR-4
Дитячий електромобіль Трактор з причепом Bambi M 4479 - це якісна, комфортна та функціональна модель, створена у вигляді трактора, в комплектації є навіть причіп, що робить їзду на такому електромобілі ще веселішою та цікавішою.
Дитячий електромобіль M 4479 має великі EVA колеса, що дозволяє кататися на ньому по високій траві та ґрунтовій дорозі, сидіння біля трактора м'яке, дитину можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки, у даної моделі світяться передні фари, а також є магнітола для прослуховування музики.
Дитячий електромобіль M 4479 має два способи управління, малюків за допомогою пульта управління можуть катати батьки, а досвідченіші користувачі зможуть водити трактор самостійно.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Вік дитини: від 3 років
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова:
- Мотор: 2шт / 12V / RPM 16000
- Батарея: 12V / 7AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Зарядка: 15V / 1000mA
- Старт: педаль, звук при старті, поворот ключа
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: передні фари, корпус
- Звук: регулювання гучності, музика, чіп (кит/англ), сигнал на кермі
- Кнопки на панелі: USB, індикатор батареї,
- Пульт управління 2,4G: 1 шт, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри висоти:
- Висота від підлоги до сидіння: 32 см.
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 19 див.
Розмір коліс:
- передні (колесо/диск) 23см / 14см
- задні (колесо/диск) 26,5см / 16см
- причіп (колесо/диск) 23см / 14см
Габаритні розміри :
- Довжина (трактор/з причепом): 86см/132см
- Ширина: 52 см
- Висота: 53 см
- Вага: 12.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 19 см |
| Ширина по дзеркалах | 52 см |
| Ширина по колесам | 52 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 8 399 ₴











