
Дитячий електромобіль на пульті керування з музикою та світлом Audi TT RS Bambi M 5012EBLR-12 Блакитний
8 549 ₴
7 749 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5012EBLR-12
Дитячий електромобіль на пульті керування з музикою та світлом Audi TT RS Bambi M 5012EBLR-12 Блакитний
Дитячий електромобіль Audi TT RS Roadster M 5012 - має якісні EVA колеса, що забезпечує максимально комфортну їзду навіть по поганому покриттю, дана модель має просте та зручне керування, малюків можуть катати батьки за допомогою пульта керування, а досвідченіші користувачі можуть водити авто самостійно.
Дитячий електромобіль M 5012 - порадує дитину відмінними світловими та звуковими ефектами, а наявність магнітоли дозволяє дитині слухати улюблену музику.
Дитячий електромобіль M 5012 - являє собою красивий, якісний та функціональний автомобіль, створений у стилі справжнього Audi, дана модель стане гідним подарунком для дитини, їзда на такій машині гарантує вашому малюку масу позитивних емоцій та вражень.

Характеристики:
Тип: Автомобіль
Розміри товару:
- Довжина: 102 см
- Ширина за дзеркалами/за колесами: 60 см / 54 см
- Висота: 44 см
- Вага: 11,8 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 27 см
Допустиме навантаження:
- За вагою: до 30 кг
- За віком: 3-8 років
Двигун:
- Кількість/V/RPM: 2*30W / RPM15000
Батарея:
- Кількість/V/AH: 12V10Ah
- Індикатор батареї: Так
Зарядка:
- V/mA: 12V / 1000mA
- Час на зарядку: 8-12 годин
- Індикатор заряду: Так
Старт:
- Старт: за допомогою кнопки
- Звук при старті: Так
- Плавний старт в звичайному режимі: Так
Швидкість:
- км/год: 2,5-3,5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Ручка газу: Ні
- Педаль-гальмо: Ні
Світло:
- Фари: Передні+Задні
- Підсвічування: Ні
- Кнопка ввімк/вимк світла: Ні
Звук:
- Музика: MP3+USB
- Карта пам'яті: Так
- Сигнал: на кермі
- BLUETOOTH: Так
Управління:
- Пульт управління: 2,4G (STOP BUTTON)
- App (додаток): Ні
- Рух вперед/назад: важіль
Сидіння:
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 2-х точкові
- Матеріал: еко-шкіра
- Ширина посадкового місця: 36 см
Колеса:
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 21 см / 17 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 21 см / 17 см
- Простий монтаж: Так
Корпус:
- Матеріал: Пластик
- Криша: Ні
Амортизатори:
- Передні: Ні
- Задні: Так
Додаткові функції:
- Двері відкриваються вбік: Так
- Демонстраційний режим: Ні
- Батьківська ручка: Ні
- Додаткові колесики: Ні
- Кондиціонер: Ні
- Килимок: Ні
- Причіп: Ні
- Додаткові елементи: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3.5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Регулятор гучності, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 69 см |
| Вага | 11.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Ширина передніх коліс | 170 мм |
| Ширина задніх коліс | 170 мм |
| Ширина сидіння | 36 см |
| Ширина по дзеркалах | 60 см |
| Ширина по колесам | 59 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Audi |
- Ціна: 7 749 ₴











