
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Lamborghini з музикою та світлом фар Bambi M 5007-6 Жовтий
3 499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5007-6
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою Lamborghini з музикою та світлом фар Bambi M 5007-6 Жовтий
Дитяча каталка-толокар M 5007, Lamborghini, з батьківською ручкою - є стильною, якісною і функціональною моделлю, яка зможе стати відмінним придбанням для вашої дитини, іграшка виглядає дуже реалістично і зовні нагадує справжній спортивний автомобіль Lamborghini.
Каталка-толокар M 5007 має батьківську ручку, яка дозволить батькам катати на толокарі малюків, ця модель обладнана бампером, він вбереже дитину від падіння і допоможе зробити їзду безпечнішою.
Дитячий толокар M 5007 виконаний з матеріалів високої якості, що забезпечує виробу високу надійність та довгий термін служби, така машинка порадує дитину гарною маневреністю та легкістю керування, катання на ній допоможе малюкові покращити увагу та координацію.
Характеристики:
- Тип 2 в 1: толокар із батьківською ручкою
- Світяться фари
- Музика, USB
- Живлення від батарейок (у комплект не входять)
- Матеріал сидіння: пластик
- Страхувальний бампер
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Підставки для ніг
- Допустимість навантаження: до 25 кг
- Маленькі коліщатка для зручного транспортування
Габаритні розміри машини:
- Довжина (машина/з рід.ручкою): 70 см/95 см
- Ширина (по колесах / підставка для ніг): 30 см / 44 см
- Висота до спинки: 47 см
- Висота до батьківської ручки: 85 см
- Висота до керма 39 см
- Висота від підлоги до сидіння: 23 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 39 см |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 25 кг |
| Магнітола | MP3+USB |
- Ціна: 3 499 ₴



