
Новинка
Алюмінієва дошка для швидкого розморожування продуктів 29.5х20.5х0.2 см Дошка для розморожування продуктів
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00476/237
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієва дошка для швидкого розморожування продуктів 29.5х20.5х0.2 см Дошка для розморожування продуктів
Алюмінієва дошка для швидкого розморожування продуктів Defrost Express — розморожування продуктів протягом декількох хвилин.
Дошка для розморожування виконана з особливого комбінованого матеріалу (здебільшого металу), який має величезну теплопровідність. Він буквально нагрівається від повітря та швидко розігріває заморожену їжу.

Просто помістіть заморожені продукти, такі як курячі грудки або сосиски на лоток, зі шматочком кухонного рулону внизу, щоб зловити будь-які соки, і залиште при кімнатній температурі відлигу.
Переваги:
- Надійний матеріал;
- Гумові насадки для уникнення ковзання;
- Рифлена поверхня;
- Легко миється;
- Допомагає швидко розморозити продукти;
Характеристики:
- Тип: килимок для розморожування;
- Матеріал: пластик та алюміній;
- Форма: прямокутник;
- Розмір: 29.5х20.5х0.2 см
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришку | немає |
- Ціна: 249 ₴











