
Топ продаж
Намет на 3 особи Полуавтоматичний намет Camping Tent 2х1.5м
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НФ-00002455/OP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет на 3 особи Полуавтоматичний намет Camping Tent 2х1.5м
Намет 3 місцевий виготовлений з високоякісних матеріалів, які гарантують стійкість у мокру погоду або під час сильного вітру. Невелика вага одношарового намету в поєднанні з великим об'ємом робить намет чудовим вибором для маленької компанії на літній відпочинок на відстані від будинку. Туристичний тент стане незамінною річчю для любителів активного відпочинку.
Каркас намету дуже легкий, що дозволить брати його в піші походи і не відчувати дискомфорту. Покриття намету одношарове, але захистить Вас від вітру та дощу. Є також підлога з водонепроникної тканини. Закривається намет на змійку.

Особливості:
- Тип: намет туристичний;
- Місткість: 3 особи;
- Матеріал: поліефірна тканина PU1500мм;
- Матеріал основи: поліефірна тканина pu1500мм;
- Матеріал каркасу: 7,9 мм із скловолокна;
- Розмір намету: 200*150 см;
- Розмір у чохлі: 60*10*10 см;
- Загальна вага: 1117 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camping |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Каркас палатки/тента | Відсутній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 450 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 450 мм вод. ст. |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 110 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 10 см |
- Ціна: 799 ₴








