
Топ продаж
Автономний вуличний світильник у грунт на сонячній батареї Solar Paw Print Lights Світильник у формі слідів
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НФ-00002385/OP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автономний вуличний світильник у грунт на сонячній батареї Solar Paw Print Lights Світильник у формі слідів
Це автономний ліхтар у формі хитромудрих лапок тварин, який освітить та прикрасить Ваш сад чи двір у темний час доби.
Весь день датчик ліхтаря задаватиметься сонячною енергією, а ввечері вмикається і світить всю ніч, освітлюючи Ваш шлях. Дуже простий в експлуатації та встановленні.

Характеристики:
- Матеріал: АБС
- Потужність: 1,5 Вт
- Сонячні панелі: 2 V 100mA
- Перезаряджувані Батарея: AA400mAh
- Довжина лінії: 85 см/33,46"
- Час сонячного світла: 12 год
- Термін служби: 10 000 год
- Форма Розмір:
- Одна лампа: 9X9 см
- Сонячна Колонка (без сонячних панелей): 34 см
- Сонячні панелі: 8,5 см x 8,5 см x 2,5 см (Д x Ш x В)
- Розмір упаковки: 18X13X11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев та рослин, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 1.5 Вт |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 8.5 см |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 8.5 см |
- Ціна: 399 ₴









