
Топ продаж
Настільний портативний вентилятор з підсвіткою Вентилятор з акумулятором
499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: НФ-00001718/OP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний портативний вентилятор з підсвіткою Вентилятор з акумулятором
Настільний вентилятор з підсвічуванням – 3 в 1 це вентилятор, ліхтар та підзарядний пристрій для тих, хто любить відпочивати на природі з комфортом. Компактний настільний вентилятор з підсвічуванням забезпечить вам комфорт у міській квартирі, заміському будинку, на дачі чи офісі. Вентилятор працює від мережі 220 В та вбудованих 2-х акумуляторів 18650 (літієві батареї), що заряджаються через USB шнур.

Особливості:
- За допомогою USB шнура ви можете підключити телефон до вентилятора і підзарядити його.
- Працюючи цей охолоджувач повітря не створює зайвих шумів і викликає незручності.
- Вентилятор має два швидкісні режими роботи.
- Сетодіодна лампа 21 LED також оснащена двома режимами: економ і яскраве світло.
- Вентилятор можна використовувати як нічник.
- Дана модель не займає багато місця та працює з низьким рівнем шуму.
- Вентилятор може працювати швидше або повільніше, завдяки цьому власник може вибрати оптимальний з його погляду режим роботи.
- При заряджених акумуляторах можна використовувати світлодіодну лампу близько 8 годин, вентилятор до 8 годин і більше.
- Світлодіод та вентилятор одночасно працюють до 4 годин.
Характеристики:
- Тип: Вентилятор
- Вид: портативний, складний
- Управління: кнопкове
- Діаметр лопат вентилятора: 19 см
- Кут нахилу: 180 град.
- Висвітлення: 21 шт. LED
- Інтерфейс: USB-А для зарядного пристрою
- Живлення: від акумуляторів, від мережі 220 В через адаптер
- Заряджання акумулятора: через шнур USB
- Кількість швидкостей: 2 шт.
- Яскравість: два режими
- Час роботи: 4 – 8 год
- Матеріал: ABS PP
Комплектація:
- Вентилятор
- Шнур USB для заряджання акумулятора
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр лопатей | 19 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 160 мм |
- Ціна: 499 ₴








