
Новинка
Дитяча каталка-толокар у вигляді квадроцикла з батьківською ручкою та bluetooth Bambi M 5731EL-6 Жовтий
3 500 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5731EL-6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча каталка-толокар у вигляді квадроцикла з батьківською ручкою та bluetooth Bambi M 5731EL-6 Жовтий
Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi M 5731 - це стильна, зручна та безпечна модель, яка зможе забезпечити вашому малюку цікаве та захоплююче проведення часу, толокар обладнаний знімною батьківською ручкою, а також спинкою та страхувальним бампером.
Дитяча каталка-толокар Bambi M 5731 - має підставки для ніг, тому коли дитину катають батьки вона зможе ставити ніжки на ці підставки, дана модель має зручне сидіння, під ним знаходиться багажне відділення, туди помістяться невеликі іграшки, цукерки та інші необхідні малюкові предмети.
Дитячий толокар Bambi M 5731 - може похвалитися елегантними фарами з підсвічуванням, під час їзди малюк зможе слухати музику, в цій моделі є mp3 роз'єм.

Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Тип: толокар-машина
- Гарний дизайн
- Пластикові колеса
- Світло: передні фари
- Батарейки: 2АА (у комплект не входять)
- USB, bluetooth
- Під сидінням є багажник
- Захист від падіння
- Для дітей від 1 року
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Ручка для батьків, Мелодії |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 59.5 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 500 ₴



