
Топ продаж
Дитячий зволожувач повітря 2 в 1 з підсвічуванням у вигляді Кролика Humidifiers Дифузор для дому з USB
199 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: humcat/DT
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий зволожувач повітря 2 в 1 з підсвічуванням у вигляді Кролика Humidifiers Дифузор для дому з USB
Паровий зволожувач повітря - компактний міні арома-дифузор з LED підсвічуванням для кімнати та квартири - відмінний, екологічний, корисний подарунок на будь-який випадок як для дитини, дорослої всієї родини.

Зволожувач повітря створить максимально комфортне середовище у будинку чи офісі. Прилад легко впорається із завданням локального зволоження повітря у невеликому приміщенні. А так само чудово підійде для невеликої дитячої як зволожувач або нічник.
Може працювати від мережі або Powerbank, ноутбука, комп'ютера.
Функції:
- Зволоження: зволожує повітря у приміщенні незалежно від літа чи зими, освіжає якість повітря, яким ми дихаємо.
- Розслаблення: аромотерапія знімає напругу та стрес
- Прикраса: зігріває атмосферу в кімнаті, додаючи парфуми чи ефірну олію у резервуар розпилювача.
- Нічник: завдяки різнобарвному LED-підсвічуванню чудово виступає в ролі нічника.
Характеристики:
- тип: ультразвуковий;
- площа обслуговування, що рекомендується: до 15 кв.м;
- ємність резервуару для води: 0.25 л;
- спосіб встановлення: настільний;
- матеріал: ПВХ/ПП + електронні компоненти;
- вхід напруга: DC5V;
- потужність: 2 Вт;
- об'єм розпилення: 25-35 мл;
- автовідключення за відсутності води: Так;
- дисплей: Ні;
- підсвічування: Так;
- регулювання інтенсивності випаровування: Так;
- таймер: Ні;
- живлення: USB-порт (у комплекті).
- Розміри: 11.9 см x 8.5 см x 8.5 см;
Комплектація:
- Зволожувач;
- Кабель живлення;
- Посібник користувача (англійською)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 15 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 0.25 л |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Стан | Новий |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 119 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 85 мм |
- Ціна: 199 ₴










